Pozadí stránky

Škola > Aktuality > Pravěká rozhledna v Kryrech

Pravěká rozhledna v Kryrech

31.8.2024

Střední škola AGC se podílela na organizaci zábavného odpoledne Pravěká rozhledna

Dne 31. srpna 2024 se naše Střední škola AGC zapojila do organizace zábavného odpoledne pro děti s názvem Pravěká rozhledna, které se konalo v Kryrech. Akce byla plná her, soutěží a kreativních dílen zaměřených na pravěké téma. Děti měly možnost vyzkoušet si různé aktivity inspirované životem v pravěku, včetně tvorby pravěkých nástrojů, objevování tajemství pravěkých maleb a dalších interaktivních činností.

Naši žáci z oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika se aktivně zapojili do příprav a vedení jednotlivých stanovišť, kde se starali o malé návštěvníky a přispěli tak k úspěchu celé akce. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli vytvořit skvělou atmosféru. Těšíme se na další podobné události, které přinesou radost dětem i dospělým!