Škola > Školní knihovna > Novinky v knihovně > Bočkova Poslední aristokratka není poslední knihou v naší knihovně!

Bočkova Poslední aristokratka není poslední knihou v naší knihovně!

S novým školním rokem jsme po generálním úklidu otevřeli po prázdninách školní knihovnu. Hned v prvních dnech v září navštívilo knihovnu několik žáků. Byly to převážně dívky z maturitních ročníků, které vzaly povinnou četbu velmi vážně. Během září se ale postupně dali do četby i ostatní žáci. V 1. čtvrtletí tak bylo vypůjčeno 65 titulů, což dokazuje zájem našich žáků o čtení. Máme velkou radost, že se knihovna tak „rozjela“.

V září jsme náš fond opět rozšířili o několik titulů. Nově jsme zařadili Maupassantovu Kuličku nebo Petra a Lucii od Rollanda. V neposlední řadě jsme do knihovny koupili Poslední aristokratku od Evžena Bočka. Jedná se o současného velmi populárního autora a jeho dílo Poslední aristokratka se v těchto dnech dočkalo již 4. pokračování. Kniha je velmi humorná, a tak byla zařazena i na seznam literárních děl současné literatury. Dále jsme přikoupili několik dalších kousků k současným titulům. V brzké době se naše knihovna bude i nadále rozrůstat a tím zkrátíme čekací dobu na určitou knihu. Knihovna má také novou otvírací dobu, od pondělí do pátku vždy od 10:55 do 11:05 hodin.

Mgr. Martin Prislupský

Knihy_Aristokratka.jpg  Knihy_Kulicka.jpg